![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi2bAEBektTdOLW4h49SE7EKIuUCYhOGuIvffyzCc_1vz1XrTXq4-zXx8qg9QdbJJ-HdPlRhLk7tr5H_qbD1rJKHRCCb4GaxQCF6jB3PLlhF9yhxdNrXrPkNsCExCB5MBAOn_tNzwSFoXmaFmKPEKnKyaD5csnFItXS6EHKjJX5P45Fz1cyVqR5xcrfcaDt/s320/355482294_10159473164007960_4970091483779721175_n.jpg)
Καταλήγοντας όπου, στο απέραντο της φύσης ή στο απύθμενο ενός ποτηριού πάνω στο τραπεζάκι κάτω απ' το μικρό πορτατίφ με δίπλα της πρεσβυωπίας τα γυαλιά ή απλά στο φαρδύ μπράτσο του καναπέ δίπλα στο ανθρώπινο πλάσμα που το τοποθετείσαι εκεί.
Εκεί και εδώ, εδώ και εκεί, η επικοινωνία, η απόσταση, η σύζευξη τελικά. Η γέφυρα τελικά, μεγάλη ή μικρή.... . υπόθεση. Ήρθαν πάλι τα μικρά και τα μεγάλα όπως οι ώρες, οι μικρές ή οι μεγάλες!!!! !
β.ψ.
Σχόλια